Vyvolanie filmov

Klasická filmová. v súčasnosti nesprávne označovaná aj ako analógová fotografia je stále živá. Nájde sa stále dosť ľudí, ktorý ešte svoje rodinné fotky fotia na film a ten si potom nechajú vyvolať aj fotografiami. Mnoho fotografov, ktorý fotografický vyrástli na filme občas oprášia filmový fotoaparát a cvakajú, hrajú sa. Dokonca čistokrvný digitálny fotografi, ktorý nikdy po filme nesiahli skúšajú čo to vlastne je a po každom cvaknutí automatický pozrú na zadnú stranu fotoaparátu pre kontrolu fotky.
Pri fotení na film táto možnosť chválabohu, pre niekoho bohužiaľ nieje. Chválabohu aj preto, že si fotku treba poriadne dopredu premyslieť a nenacvakať tak desiatky podobných a rovnakých záberov, ktoré potom zaberajú miesto v počítači a nie a nie ich vytriediť a tak radšej dáme peniaze na nové harddisky. Tí, ktorých sa to týka, vedia čo chcú a prečo fotia na film a tí ostatný víkendový fotografi fotia na film snáď z nostalgie, chcú mať fotky v albume a prinútiť sa ich vytriediť pre tlač je niekedy dosť ťažké alebo sa proste nekamarátia s novotami v technike.
Každopádne fotiť na film má svoje čaro, či už len z pocitu, pre jeho rôznorodosť alebo prekvapenia, čo sme to vlastne za tú dobu nafotili.

Pre všetkých Vás fotiacich na film ponúkame u nás možnosť vyvolania klasického kinofilmu všetkých značiek procesom na obale filmu označeným ako C-41. Pokiaľ si nieste istý ako sa film vyvoláva doneste ho, radi Vám poradíme. Procesom C-41 sa dajú vyvolať farebné ale aj niektoré čierno-biele filmy.

vyvolanie filmov

Ako NOVINKU v ponuke služieb máme aj VYVOLANIE KLASICKÉHO ČIERNOBIELÉHO FILMU.
Ak nemáte skúsenosti s vyvolávaním „doma v kúpelni“, ak na také filmy fotíte len občas a je pre Vás chémiu zbytočné kupovať alebo Vás manželka nepustí vyvolávať do kúpelne, jednoducho doneste film k nám a my sa o to postaráme a čiernobiely film Vám vyvoláme.
Okrem vyvolania si u nás môžete čiernobiele filmy aj zakúpiť.

Vyvolanie čiernobieleho filmu