Firma Family Company vznikla v roku 2006. Ide prakticky o rodinný podnik, od toho je odvodený aj samotný názov predajne. Od založenia sme postupne rozvíjali našu predajňu, rozširovali a skvalitňovali ponuku služieb a tiež tovaru. V súčasnosti u nás nájdete rozmanitý výber rôznych fotoalbumov, doplnkov pre fotoalbumy, rôzne drevené, sklenené, kovové foto-rámčeky, filmy a iné foto-príslušenstvo. Okrem iného aj dátove nosiče CD/DVD, pamäťové karty, USB kľúče, batérie pre Váš fotoaparát, foto-brašne, filtre, krytky, čistiace prostriedky na foto a PC techniku, drobné PC doplnky. Okrem fotografického sortimentu sa zaoberáme aj predajom satelitnej techniky. Nájdete u nás všetko čo potrebujete na sledovanie satelitnej televízie. Na sledovanie slovenských TV staníc Vám ponúkame kartu Skylink. Okrem predaja vykonávame aj montáže satelitnej techniky.

Poskytujeme taktiež kopírovanie dokumentov do veľkosti A3, faxovaciu službu a viazanie dokumentov.

Z fotografických služieb Vám ponúkame priamo v našej predajni možnosť nafotiť sa na doklady na počkanie, prípadne portrétnu pamiatkovú fotografiu. Fotografujeme a natáčame svadby, stužkové, rodinné akcie a iné spoločenské podujatia a udalosti.

Vyhotovíme Vám fotografie z Vašich digitálnych fotoaparátov, pamäťových kariet, CD, USB kľúčov, telefónov, filmov, diapozitívov , zo starých fotografií aj na počkanie.